Naujienos

Skandinavijos ir Amerikos bulių palyginimas 0
Palyginome Skandinavijoje ir Amerikoje veisiamus bulius. Skandinavijos holšteinai vidutiniškai duoda 11.011 kg pieno (4 proc.riebumo ir 3,39 proc.baltymų). Perskaičiuotas pienas, įvertin..
Skandinavijos džersiai (VikingGenetics) 0
Skandinavijos įmonės VikingGenetics veisiamų VikingJersey populiacija yra beveik 70 000 melžiamų karvių, daugiausia Danijoje.VikingGenetics džersiai yra pasauliniai lyderiai, reitinguojami tarptautini..
Skandinavijos žalieji (VikingGenetics) 0
Pagal INTERBULL vertinimo duomenis VikingRed (Skandinavijos žalieji buliai) rodo puikius rezultatus, lyginant su žalaisiais buliais iš likusio pasaulio. Įmonės VikingGenetics buliai yra geriaus..
Montbeliarde veislė 0
Lietuvoje vis labiau populiarėjančios Montbeliarde veislės vienas iš didžiausių privalumų – puikus prisitaikymas prie bet kokių oro sąlygų ir laikymo būdų. Grynaveislės ir mišrūnės..
Skandinavijos holšteinai (VikingGenetics) 0
VikingGenetics (Skandinavija) holšteinų veislės buliai vidutiniškai duoda 11.011 kg pieno (4 proc. riebumas ir 3,39 proc. riebalų). Tokie rodikliai yra kai buliaus kortelėje EBV vertė yr..
Kokios reikšmės slepiasi Amerikietiškoje bazėje po skaičiais -3, 0 ir +3? 0
Lentelėje surašyti dydžiai rodo ką tiksliai kiekvienas požymis reiškia centimetrais.   Matavimas, cm St..
Iš ko susideda indeksai ir kiti suvestiniai rodikliai 0
TPI - Bendras veislinis indeksas (sudaro: 46%- produkcija, 29% - sveikata, 25%- eksterjeras) 46% produkcijos sudaro: 19% Baltymų; 19% Riebalų; 8% Šėrimo efektyv..
Rašyk
Skambink